„Populiariausių kūrinių programa“ – Valstybinis ansamblis LIETUVA
„Populiariausių kūrinių programa“
  • Release Date: 08/03/2019
Reprezentacinė ansamblio „Populiariausių kūrinių programa“, sudaryta iš klasikinių repertuaro kūrinių

Dešimtmečius puoselėta ir gludinta „Populiariausių kūrinių programa“ (dar žinoma kaip „Aukso fondas“) – ansamblio pasididžiavimas, pelnęs pripažinimą daugelyje pasaulio šalių ir laimėjęs ne vieną tarptautinį apdovanojimą. Laiko patikrintoje ir ansamblio klasika tapusioje programoje – įspūdingiausi ansamblio šokiai, į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą įtrauktos sutartinės, šmaikštūs humoristiniai vaizdeliai ir virtuoziškos instrumentinės kompozicijos

Programos aprašymas

Reprezentacinė ansamblio programa, sudaryta iš klasikinių repertuaro kūrinių 

Dešimtmečius puoselėta ir gludinta „Populiariausių kūrinių programa“ (dar žinoma kaip „Aukso fondas“) – ansamblio pasididžiavimas, pelnęs pripažinimą daugelyje pasaulio šalių ir laimėjęs ne vieną tarptautinį apdovanojimą.

Laiko patikrintoje ir ansamblio klasika tapusioje programoje – įspūdingiausi ansamblio šokiai, į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą įtrauktos sutartinės, šmaikštūs humoristiniai vaizdeliai ir virtuoziškos instrumentinės kompozicijos.

Programos trukmė: nuo 45 min iki 1.30 val. be pertraukos.

Atlikėjų sudėtis: liaudies instrumentų orkestras 8-12 atlikėjų, choras 8-16 atlikėjų, šokėjų 4-8 poros viso 24-44  atlikėjai.

Informacija ir koncertų užsakymai: kultūros projektų vadovė Marija Tarasova, mob. 8 699 89 89 5, el. paštas: m.tarasova@ansamblis-lietuva.lt