Jonuko Kalėdų stebuklas – Valstybinis ansamblis LIETUVA
Revolution Slider Error: The slide is not initialized!!!
Jonuko Kalėdų stebuklas

Jonuko Kalėdų stebuklas

Renginio data: 14/12/2019

Renginio laikas: 11:00 End Time12:00

Panerių g. 39 Vilnius

Ansamblis „Lietuva“ mažuosius kviečia į kalėdinį muzikinį spektaklį „Jonuko Kalėdų stebuklas“. Tai vieno berniuko istorija apie viltį, užsispyrimą ir tikėjimą, jog svajonės gali pildytis. Ypač kai Kalėdos – jau ne už kalnų!

Jonuko svajonės – daug didesnės už jį patį. Bet visi žinome, jog per Kalėdas gali išsipildyti net ir patys slapčiausi troškimai. Ar aplankys Jonuką Kalėdų stebuklas, ar išsipildys berniuko sapnas nuskristi į mėnulį? „Sapnavau, sapnavau, kad mėnulyje buvauׅ“, – vis kartoja pagrindinis veikėjas, cituodamas žaismingą Justino Marcinkevičiaus eilėraštį „Sapnas“.

Kalėdiniame spektaklyje susipins įvairių žanrų ir stilių muzika – nuo „Piemenų šokio“ su kojūkais iki populiaraus bei ypač vaikų mėgstamo singlo „In the jungle“. Laukia tokie pat margi spektaklio personažai: snaigės, nykštukai, iš pasakų atklydę diedukas ir bobutė, net džiunglių gyventojai, kurie pirmą kartą pamatys Kalėdas.

Spektaklyje dalyvauja profesionalūs ansamblio „Lietuva“ šokėjai, tautinių instrumentų orkestras, bei choras.

Po spektaklio senelis Kalėda pakvies vaikus autentiškiems advento žaidimams.

 

Režisierius – Jonas Gricius

Scenarijaus autorė – Dovilė Kazonaitė

Atlikėjai – valstybinis ansamblis „Lietuva“

 

Data – 2019 m. gruodžio 12-19 d. 10:00 val., 12:30 val. ir 14.30 val.
Vieta – Panerių g. 39, Vilnius
Renginio trukmė – 1 val.

 

Kviečiame mokytojus iš anksto rezervuoti bilietus, pasirenkant patogią dieną ir laiką – 2019 m. gruodžio 12-19 d. 10:00 val., 12:30 val. ir 14.30 val.

Išskirtinis pasirodymas vyks gruodžio 14 d. (šeštadienį) 11 val., į kurį bilietus galima įsigyti Bilietai.lt – https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/seimai/jonuko-kaledu-stebuklas-kaledinis-muzikinis-spektaklis-vaikams-298945/

Informacija teikiama ir užsakymai priimami telefonu (8 5)2105097 arba el. paštu ingrida@ansamblis-lietuva.lt