Kalėdinė pasaka “KAIP VILKAS UODEGĄ PRIŠALO” – Valstybinis ansamblis LIETUVA
Revolution Slider Error: The slide is not initialized!!!

Kalėdinė pasaka “KAIP VILKAS UODEGĄ PRIŠALO”

image

kaledine-pasaka-2016-finalKalėdinė ansamblio „Lietuva“ muzikinio spektaklio premjera vaikams

Ansamblis „Lietuva” savo mažuosius žiūrovus šiemet pradžiugins kalėdine pasaka „Kaip vilkas uodegą prišalo“. Tai muzikinis spektaklis vaikams pagal to paties pavadinimo lietuvių liaudies pasaką, kurią ansamblio atlikimui šiuolaikiškai adaptavo žinomas lietuvių rašytojas Liudvikas Jakimavičius.

Tradicinė lietuvių liaudies pasakų ketveriukė – lapė, vilkas, kiškis ir ožka šiuokart visai netradiciškai aiškinsis amžinąsias jų nesantaikos priežastis. Kaip ir dera pasakose, sukdama savo uodegą, gudrioji lapė įpainioja visus į klampią istoriją, suklastodama „pasaulinį kriminalą“. Nenorėdama dalintis savo laimikiu, ji „pamoko“ vilką, kaip galima prisigaudyti žuvies tiesiog įmerkus uodegą į eketę. O pati tuo metu nubėga pas gamtos apsaugos kontrolės inspektorių kiškį ir suvaidina milžinišką dramą apie „miškui gręsiančią ekologinę nelaimę“. Mat vilkas, atseit, dergiąs eketėn…

Šis pastatymas žaismingas „skaniomis“ humoristinėmis situacijomis, intriguojantis netikėtais siužeto posūkiais, įkvepiantis džiaugsminga muzika, dainomis ir šokiais.  Spektaklyje dalyvauja ansamblio „Lietuva“ šokėjai, choro artistai bei liaudies instrumentų orkestras. Scenografiją ir kostiumus spektakliui kūrė Jurgita Jankutė – Mirinavičienė.

Po spektaklio tikras lietuviškas Kalėdų Senelis Kalėda pakvies vaikus autentiškiems advento rateliams, žaidimams bei kitokiems artėjančių Kalėdų džiaugsmams patirti. Tai į šventinį rūbą įvilkta savotiška edukacinė programa, kurioje interaktyviomis priemonėmis vaikai bus supažindinami su advento laikotarpį lydinčiais lietuvių liaudies papročiais bei tradicijomis.

Valstybinio dainų ir šokių ansamblio „Lietuva“ vaikiškų spektaklių populiarumą dažniausiai lemia gyvas atlikimas – juose grojama tikrais tautiniais instrumentais – birbynėmis, kanklėmis, skrabalais ir kt., tradicinį skambesį paįvairinant šiuolaikiškomis muzikinės išraiškos priemonėmis. Spektakliuose subtiliai įpinami liaudies dainų ir šokių motyvai, taip siekiant ugdyti tautiškumą bei puoselėti meilę liaudies menui neformaliu būdu.

Spektakliai vyks gruodžio 13 – 23 d. 10:00, 13:00 ir 15:30 val. ansamblio „Lietuva“ patalpose (Panerių g. 39, Vilnius).

Skubėkite rezervuotis Jums patogią datą ir laiką tel. (8 5) 210 5097 arba el. paštu ingrida@ansamblis-lietuva.lt

 

9
Pakomentuokite

avatar
9 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
LoretaElvyra GarlienėGedmantėRobert NagysLigita Recent comment authors
  Subscribe  
naujausius seniausius daugiausia balsų
Notify of
Eglė
Svečias
Eglė

Laba diena, ar dar turite bilietų 18 vaikų kolektyvui gruodžio pabaigai į spekt. ” Kaip vilkas uodrgą prišalo”?
Dėkoju už atsakymą

Dalia
Svečias
Dalia

Laba diena,
norime sužinoti, ar dar yra galimybė rezervuotis dieną ir laiką dėl Kalėdinio spektaklio “Kaip vilkas uodegą prišalo”? Rašome Jums iš Vievio pradinės mokyklos, tad domina, koks mokinių skaičius galėtų atvykti, kokia būtų bilieto kaina? Žinoma, labiausiai mus domintų 19-21 dienos, tačiau esame pasiruošę derinti ir kitus variantus.

gitana januliene
Svečias
gitana januliene

Sveiki, ar butu galimybe pamatyti jusu spektakli gruodzio 22 d?, jei ne, parasykite kada turite laivu vietu>

Aciu

Loreta
Svečias
Loreta

Laba diena,
Norėčiau rezervuoti 21 bil. gruodžio 16 d. 10:00 val.

1b klasės mokiniai ir mokytoja

Ligita
Svečias
Ligita

Sveiki,

,,Ugnelės” ansamblio mažieji tikrai norės pasakos. Galima data- gruodžio 21-22. Žmonių kiekio ir valandos dar negaliu pasakyti. Parašysiu vėliau.

pagarbiai
Ligita Didžiulienė
,,Ugnelės” koordinatorė

Robert Nagys
Svečias
Robert Nagys

Labas , noreciau uzsakyti bilietus. Kokios dienos yra galimos? Noreciau zinoti galimybes.

Gedmantė
Svečias
Gedmantė

Test

Elvyra Garlienė
Svečias
Elvyra Garlienė

Nuoširdžiai dėkojame už puikiai ir nuoširdžiai ‘sustyguotą” kalėdinę šventę – ir spektaklis mūsų antrokus sužavėjo, ir Kalėdų Senelis geltonojoje salėje buvo labai smagus!
Pagarbiai
Vilniaus Salininkų gimnazija

Loreta
Svečias
Loreta

Laba diena, noriu padėkoti už nuostabų spektaklį “Kaip vilkas uodegą prišalo”. Rekomenduoju visiems apsilankyti:) Taip pat didelis ačiū Kalėdų seneliui, kuris labai gražiai bendravo, žaidė su vaikais. Spektaklis nerealus. Ansamlio “Lietuva” kolektyvas ir aptarnaujantis personalas taip pat be galo malonus. Buvome laimingi pabuvoję pas Jus. Iki kitų susitikimų:)