Programos – Ansamblis-Lietuva
KILKIM, BROLIAI, SAKALAIS!

KILKIM, BROLIAI, SAKALAIS!

Patriotinė programa „Kilkim, broliai, sakalais!“ – tai ypatingo dėmesio ir populiarumo sulaukęs projektas, kurio premjera įvyko 2015 m. spalį. Kartu su Lietuvos kariuomenės orkestru bei sunkiojo metalo grupė „Thundertale“ sukurta ekspresyvi, uždeganti programa atskleidžia visą Lietuvos didybę istorinių įvykių kontekste. Svarbiausi istoriniai momentai, mūšiai ir euforija iškovojus laisvę perteikia neįkainojamą mūsų krašto nepriklausomybės vertę ir kovos už lais..

Šią programą galima užsakyti
Tai margumas mūs šalelės (edukacinė programa)

Tai margumas mūs šalelės...

  • Release Date: 11/11/2017

Teatralizuota edukacinė programa moksleiviams „Tai margumas mūs šalelės“ Kietas, savimi pasitikintis jaunuolis keliauja po Lietuvą, skirtingose šalies vietose sutikdamas vis kitaip kalbančius žmones. Nors šių žmonių kalba jam nesuprantama, jie sakosi taip pat esą… lietuviai. Tokiu siužetu ansamblis „Lietuva“ pristato teatralizuotą edukacinę programą moksleiviams „Tai margumas mūs šalelės“. Etnografinių regionų metams skirta programa mokiniams pateikiama itin ..

Šią programą galima užsakyti
Gražiausi jubiliejinio koncerto fragmentai

Gražiausi jubiliejinio koncerto fragmentai

  • Release Date: 11/06/2017

Šiemet ansamblis „Lietuva” švenčia 75-ąjį savo kūrybinės veiklos jubiliejų. Tad šio koncerto programa – tarsi trumpas ansamblio „Lietuva“ metraštis, kuriame ištikimi gerbėjai atpažins įsimintiniausių ansamblio programų fragmentus. Koncerte skamba geriausi, įdomiausi per visą ansamblio gyvavimą sukurti kūriniai, aukso fondu tapusių liaudies dainų ir šokių pynės.  2016 m. vasario pabaigoje Lietuvos nacionaliniame dramos teatre savo 75-erių metų sukaktį an..

Šią programą galima užsakyti
Žemės paukščiai

Žemės paukščiai

  • Release Date: 11/11/2016

Tikras lietuviškas miuziklas pagal Petro Cvirkos romaną  “Meisteris ir sūnūs“.  1976 m. Kauno muzikiniame teatre pastatytas Algimanto Bražinsko ir Antano Drilingos miuziklas „Pagramančio šnekučiai“ tapo vienu pirmųjų šio žanro pastatymu Lietuvoje ir akimirksniu tapo populiariausiu to laikmečio spektakliu. Praėjus daugeliui metų, ansambliui „Lietuva“ kartu su kūrybine komanda pavyko savaip interpretuoti kūrinį ir suteikti jam naują gyvenimą XXI amžiuje. Satyrin..

Šią programą galima užsakyti
Aukso fondas

Aukso fondas

  • Release Date: 11/12/2017

Reprezentacinė ansamblio programa, sudaryta iš klasikinių repertuaro kūrinių  Dešimtmečius puoselėtas ir gludintas „Aukso fondas“ – ansamblio pasididžiavimas, pelnęs pripažinimą daugelyje pasaulio šalių ir laimėjęs ne vieną tarptautinį apdovanojimą. Laiko patikrintoje ir ansamblio klasika tapusioje programoje – įspūdingiausi ansamblio šokiai, į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą įtrauktos sutartinės, šmaikštūs humoristiniai vaizdeliai ir virtuoziškos ins..

Šią programą galima užsakyti
Vakaruškos

Vakaruškos

Mes siūlome nuotaikingą ir energingą programą su linksmiausiais lietuvių liaudies šokiais ir dainomis. Įkvepiančios dainos ir uždegantys šokiai išjudins net patį tingiausią žiūrovą. Galėsite ne tik pamatyti ir išgirsti jau klasika tapusius lietuvių liaudies kūrinius, bet ir pašokti kartu su ansamblio šokėjais. Jums pageidaujant, mes galime užsakyti vakaro vedėjus, įteikti gėles ir kt., t.y. maksimaliai įsitraukti į šventės programą pagal Jūsų poreikius. Atsisių..

Šią programą galima užsakyti
Šventinė programa

Šventinė programa

  • Release Date: 11/12/2018

Šventinę programą sudaro: lietuvių liaudies skambiausios dainos ir šokiai, geriausi kūriniai iš lietuviškų miuziklų bei pasaulinės klasikos šlageriai. Šventinėje ansamblio programoje dalyvauja kviestiniai atlikėjai: Liudas Mikalauskas, Deividas Norvilas – Deivis, tūbos virtuozas Sergejus Kirsenko. Pagal užsakovo pageidavimus, į programą galime įtraukti ir kitus žinomus atlikėjus: Egidijų Bavikiną, Jokūbą Bareikį, Povilą Meškėlą. Atsisiųskite pilną „Šventinė..

Šią programą galima užsakyti
KERMOŠIUS (edukacinė programa)

KERMOŠIUS (edukacinė programa)

Edukacinė programa moksleiviams „KERMOŠIUS“ Nuo senų senovės turgus būdavo ne tik ūkinė reikmė, bet ir žmonių betarpiško bendravimo vieta. Prekyba turguje gausiai apipinta papročiais bei tradicijomis. Kaimo terpėje išaugusi etninė kultūra, per turgus pasiekdavo miestą ne tik gaminiais, bet ir folkloru, kalbos puošmenomis, dainomis ir etnomuzika. Turgus taip pat vaidinimų, cirko pasirodymų, muzikavimo, išdaigų vieta. (Etnologas Libertas Klimka) Valstybinis dainų ir šok..