Programos – Valstybinis ansamblis LIETUVA
„Legenda apie Pilėnus“
07.20.2019

„Legenda apie Pilėnus...

Posted by marija

Muzikinė drama pagal Vytauto Klovos operą „Pilėnai“ Pagrindinius vaidmenis atlieka ilgamečiai ansamblio draugai, žymūs operos solistai – Liudas Mikalauskas, Ramūnas Ur..

„Švęskime laisvę!“
07.20.2019

„Švęskime laisvę!“

Posted by marija

Minint Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetį savo pajėgas sujungė du veržlūs ir profesionalūs kolektyvai – savo veidą ką tik atnaujinęs Valstybinis ansamblis „Lie..

Koliažinė opera „Mažvydas“ (2020 m.)
07.20.2019

Koliažinė opera „Maž...

Posted by marija

Premjera – 2020 m. pavasarį. Daugiau informacijos – jau greitai. Pagal Just. Marcinkevičiaus dramos „Mažvydas“ siužetą. Pastatymas numatytas Lietuvos nepriklau..

Klasikinės muzikos koncertas tautiniais instrumentais „Kartų simfonija“
07.20.2019

Klasikinės muzikos konce...

Posted by marija

Įsivaizduokite: simfonijoje arfos partiją pakeičia kanklės, o vietoje fleitų ir obojų groja lietuviški lumzdeliai, smuikus ir pučiamuosius atstoja liaudiškos birbynės, o ..

Ansamblio birbynių kvinteto programa
07.20.2019

Ansamblio birbynių kvint...

Posted by marija

Tai linksmų liaudiškų kūrinių programa, kurioje skamba linksmiausios polkos, valsai ir kitos liaudies dainos, atliekamos tik birbynių kvinteto arba kartu su pritariančiais s..

„Jo valia“ (sakralinė programa)
07.20.2019

„Jo valia“ (sakralin...

Posted by marija

Šioje programoje skamba lietuvių ir pasaulio kompozitorių naujai sukurti bei liaudies instrumentų orkestrui aranžuoti kūriniai, pritaikyti bažnytinei akustikai. Koncerto kū..

Kalėdinė „Žiemos pasaka“ vaikams
07.20.2019

Kalėdinė „Žiemos pas...

Posted by marija

Ansamblio „Lietuva“ programa mažiesiems šiemet – rekordinė Valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“ šiemet mažiesiems savo žiūrovams pristatė muzikinį k..