Užsakymai – Valstybinis ansamblis LIETUVA
Edukacinės programos
10.14.2019

Edukacinės programos

Posted by greta

Ansamblis „Lietuva“ organizuoja edukacines programas, skirtas įvairaus amžiaus auditorijoms. Programų sąrašas: „Metų šventės“ „Tai margumas mūs šalelės“ Dėl..

Ansamblio birbynių kvinteto programa
10.14.2019

Ansamblio birbynių kvint...

Posted by marija

Tai linksmų liaudiškų kūrinių programa, kurioje skamba linksmiausios polkos, valsai ir kitos liaudies dainos, atliekamos tik birbynių kvinteto arba kartu su pritariančiais s..

„Jo valia“ (sakralinė programa)
10.14.2019

„Jo valia“ (sakralin...

Posted by marija

Šioje programoje skamba lietuvių ir pasaulio kompozitorių naujai sukurti bei liaudies instrumentų orkestrui aranžuoti kūriniai, pritaikyti bažnytinei akustikai. Koncerto kū..

„Švęskime laisvę!“
10.14.2019

„Švęskime laisvę!“

Posted by marija

Minint Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetį savo pajėgas sujungė du veržlūs ir profesionalūs kolektyvai – savo veidą ką tik atnaujinęs Valstybinis ansamblis „Lie..

„Legenda apie Pilėnus“
10.14.2019

„Legenda apie Pilėnus...

Posted by marija

Muzikinė drama pagal Vytauto Klovos operą „Pilėnai“ Pagrindinius vaidmenis atlieka ilgamečiai ansamblio draugai, žymūs operos solistai – Liudas Mikalauskas, Ramūnas Ur..

Klasikinės muzikos koncertas tautiniais instrumentais „Kartų simfonija“
10.14.2019

Klasikinės muzikos konce...

Posted by marija

Įsivaizduokite: simfonijoje arfos partiją pakeičia kanklės, o vietoje fleitų ir obojų groja lietuviški lumzdeliai, smuikus ir pučiamuosius atstoja liaudiškos birbynės, o ..

Misterija „Dievai ir žmonės“
10.14.2019

Misterija „Dievai ir ž...

Posted by marija

Archajinės ir elektroninė muzikos samplaika, senosios giesmės ir šiuolaikinės jų traktuotės, modernus šokis ir ritualinės apeigos – visa tai persipina naujoje unikal..

Koncertas „Dainuoju Tau gyvenimą“
10.14.2019

Koncertas „Dainuoju Tau...

Posted by greta

Ansamblis „Lietuva“ pirmą kartą pristato jungtinį projektą su bardais Sauliumi Bareikiu, Olegu Ditkovskiu ir Gediminu Storpirščiu – koncertą „Dainuoju Tau gyvenimą..