Gražiausi jubiliejinio koncerto fragmentai – Ansamblis-Lietuva
Gražiausi jubiliejinio koncerto fragmentai
  • Release Date: 11/06/2017

PROGRAMA, SKIRTA LIETUVOS ETNOGRAFINIŲ REGIONŲ METAMS. Tai gryna autentika alsuojanti programa, apjungianti visus Lietuvos etnografinius regionus – Dzūkiją, Aukštaitiją, Suvalkiją, Žemaitiją ir Klaipėdos kraštą. Šis projektas ypatingas tuo, jog giesmės ir dainos, šokiai ir muzika atskleidžia skirtingų Lietuvos etnografinių regionų savitumą, programoje skamba autentiškos šių regionų tarmės, atsispindi jų tautinių kostiumų unikalumas.

Programos aprašymas

img_1157Ansamblio „Lietuva” 75-ojo kūrybinės veiklos jubiliejaus programa – tarsi trumpas ansamblio „Lietuva“ metraštis, kuriame ištikimi gerbėjai atpažins įsimintiniausių ansamblio programų fragmentus. Koncerte skamba geriausi, įdomiausi per visą ansamblio gyvavimą sukurti kūriniai, aukso fondu tapusių liaudies dainų ir šokių pynės.  2016 m. vasario pabaigoje Lietuvos nacionaliniame dramos teatre savo 75-erių metų sukaktį ansamblis paminėjo įspūdingu koncertu „Lietuvai 75“. Tai buvo anšlaginis koncertas Vilniuje, į kurį, deja, ne visi norintys suspėjo patekti. Likus savaitei iki renginio, bilietai į koncertą buvo tiesiog iššluoti. Tad ši ansamblio „Lietuva“ speciali programa – tai puiki galimybė ne tik pasigrožėti sceninio liaudies meno savitumu, bet ir pamatyti didžiojo ansamblio jubiliejinio koncerto „Lietuvai 75“ gražiausius fragmentus.

Programos režisierė ir scenarijaus autorė – ilgametė Lietuvos dainų švenčių Ansamblių vakaro meno vadovė, režisierė, vyriausioji baletmeisterė Leokadija Dabužinskaitė.

Programos trukmė: 1.30 val. be pertraukos.

Informacija ir koncertų užsakymai: kultūros projektų vadovė Marija Tarasova, mob. 8 699 89 89 5, el. paštas: m.tarasova@ansamblis-lietuva.lt

img_2028   bu9b5446   bu9b5474

Koncerto vaizdo įrašas: