Ansamblis „Lietuva“ jungiasi į „Šokį per pasaulį“ - ansamblis-lietuva.lt

Ansamblis „Lietuva“ jungiasi į „Šokį per pasaulį“

Ansamblis „Lietuva“ jungiasi į „Šokį per pasaulį“
Data:2021-04-19
Autorius: Ansamblis Lietuva

„Lietuviai negali nešokti!“ – taip skelbia pasaulio lietuviai, išsiilgę šokio. Ansamblis „Lietuva“ kartu su kitais šokių kolektyvais bei atlikėjais jungiasi prie virtualios iniciatyvos „Šokis per pasaulį“, kuri bus transliuojama balandžio 29 d. 21 val. internete. 

„Pasaulinės Šokio dienos proga per pasaulį keliausime šokio žingsneliu. Vis dar virtuliai. Vis dar saugodami vienas kitą į virtualios erdvės sceną lips profesionalai ir mėgėjai šokėjai iš viso pasaulio“, – renginio puslapyje rašo organizatoriai Dublino, Airijos lietuvių bendruomenės ir Birmingemo lietuvių bendrija. 
 
Renginio transliacijoje išvysite ne tik unikalų ansamblio „Lietuva“ pasirodymą, bet ir tokius svečius kaip Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko, Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed, Baltijos Baleto Teatras ir kitus šokių kolektyvus ar pavienius talentus iš viso pasaulio. 
 
„Šokį per pasaulį“ stebėkite organizatorių ir svečių Facebook paskyrose arba partnerių puslapiuose: LRT, Pasaulio lietuvių bendruomenė, ITLIETUVIAI.LT, Laikraštis „Lietuvis“, Vakarų ekspresas ir kt. Renginys taip pat bus transliuojamas ansamblio „Lietuva“ Facebook paskyroje. 
 
 
Iki pasimatymo Tarptautinę šokio dieną!
 
***
Kol lauksite renginio „Šokis per pasaulį“, balandžio 29 d. 19 val. kviečiame stebėti  „Šoka Lietuva 2021“ virtualią apdovanojimų ceremoniją: https://www.facebook.com/events/1090593751462068 
 
 
 
 

Komentarai
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Privatumo politikoje".

Sutinku
X