Ansamblis „Lietuva“ vienytis kviečia kartu su kampanija „Auginkime vienybės raumenį“

KAS?

Pagrindinis žmogaus raumuo yra širdis. Vienybės raumuo – mes apjungiame širdis. Kviečiame vienytis, jungtis per gyvą ir bendrą mūsų visų istoriją.

KODĖL?

Priežastys – įtampos laikotarpis, cancel kultūra, visuomenės susiskaldymas. Kviečiame jungtis visus, kurie šalį kūrė, kuria, o ne griauna, nepriklausomai nuo tautybės ir pasaulėžiūros. O mes primename, kad turime kuo didžiuotis.

KAIP?

Vienytis po viena vėliava – Lietuva. Mūsų stiprybė išaugusi iš istorijos – maža šalis su ryžtingu charakteriu.

 

MISIJA, KURIAI ESATE REIKALINGI

Aukštesniems tikslams reikalinga didelė bendruomenė. Tapkite šios bendruomenės dalimi ir prisijunkite prie kampanijos „Auginkime vienybės raumenį“. Čia kuriama erdvė bendruomenės nariams, kurie savo istorijomis įkvėps visuomenę.

 

Pavyzdys vienybės dviejų skirtingų žanrų, kuriuos apjungia idėja – „Eikit žmonės“ pagal Just. Marcinkevičiaus žodžius

 

Prisidėjome prie „Maisto banko“ paramos koncerto „PasiDalink“

Martyno Siruso nuotr.

 

Sukūrėme marškinėlius su širdies simboliu. Jau dabar galite įsigyti bei tokiu būdu prisidėti prie kampanijos „Auginkime vienybės raumenį“ (spauskite ČIA)

 

 

Viskas prasidėjo nuo to, kad su kampanija „Auginkime vienybės raumenį“ kvietėme statyti muzikinį paminklą lietuvių ir karaimų bendrai istorijai – muzikinę dramą „Sakmė apie dovanotą širdį“

 

Mūsų rėmėjai, partneriai, draugai:

                                                                

 

Antras misijos etapas – „Sakmė apie dovanotą širdį“ 2023 m. rugpjūtį

Kad legenda gyvuotų, ją pasakojame toliau. Po premjeros sėkmės, nuspręsta kartoti pastatymą Trakų pilies kieme rugpjūčio 18-19 d.

Trečias misijos etapas – bendradarbiavimas su Lietuvos žydų bendruomene 2023 m. rudenį – „Šokio simfonija iš Šiaurės Jeruzalės“

Ketvirtas misijos etapas – Baltijos kelio 35-metis 2024 m.

Penktas misijos etapas – muzikinis spektaklis „Emilija Pliaterytė“

Istorinis projektas, pasakojantis apie pirmą Lietuvos ir Lenkijos kariuomenės kapitonę, pasipriešinusią rusijos imperijai (nuoroda į straipsnį)

 

Istoriją kuriame kartu

Ansamblis „Lietuva“ savo didžiausiais projektais primena, kad istoriją mes kuriame kartu, ir tik nuo mūsų priklauso, kaip ją prisiminsime ir į istoriją pateksime.

Pagrindinė ansamblio „Lietuva“ vertybė – gyva istorija. Ji perteikiama aktualiai, šiuolaikiškai ir įkvepiančiai per scenos meną. Kad šalies istorija išliktų gyva, svarbus kiekvieno mūsų indėlis, todėl kviečiame prisidėti prie mūsų kūrybinės misijos bei didžiausių projektų sukūrimo.

 

 

PRISIDĖKITE PRIE MISIJOS JAU DABAR

PRISIJUNKITE

 

NORITE PRISIJUNGTI KAIP ORGANIZACIJA?

Susisiekite el. paštu info@ansamblis-lietuva.lt arba tel. nr. +3706 54 46 508

 

Informacija nuolat pildoma.