Programos – Ansamblis-Lietuva
ŠVĘSKIME LAISVĘ!

ŠVĘSKIME LAISVĘ!

  • Release Date: 21/11/2018

Minint Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetį savo pajėgas sujungė du veržlūs ir profesionalūs kolektyvai – savo veidą ką tik atnaujinęs Valstybinis ansamblis „Lietuva“ ir plačiai auditorijai gerai žinoma folkroko grupė „Žalvarinis“. Naujajam sezonui sukurta koncertų programa „Švęskime laisvę“ – vis įdomesnių išraiškos formų ieškančio ansamblio ir garsios grupės bendras projektas. Naujoje bendroje 1,5 valandos trukmės „Lietuvos“ ir „Žalvarini..

Šią programą galima užsakyti
Aukso fondas

Aukso fondas

  • Release Date: 08/11/2018

Reprezentacinė ansamblio programa, sudaryta iš klasikinių repertuaro kūrinių  Dešimtmečius puoselėtas ir gludintas „Aukso fondas“ – ansamblio pasididžiavimas, pelnęs pripažinimą daugelyje pasaulio šalių ir laimėjęs ne vieną tarptautinį apdovanojimą. Laiko patikrintoje ir ansamblio klasika tapusioje programoje – įspūdingiausi ansamblio šokiai, į UNESCO nematerialaus paveldo sąrašą įtrauktos sutartinės, šmaikštūs humoristiniai vaizdeliai ir virtuoziškos ins..

Šią programą galima užsakyti
Tai margumas mūs šalelės (edukacinė programa)

Tai margumas mūs šalelės...

  • Release Date: 11/11/2017

Teatralizuota edukacinė programa moksleiviams “Tai margumas mūs šalelės” Kietas, savimi pasitikintis jaunuolis keliauja po Lietuvą, skirtingose šalies vietose sutikdamas vis kitaip kalbančius žmones. Nors šių žmonių kalba jam nesuprantama, jie sakosi taip pat esą… lietuviai. Tokiu siužetu ansamblis „Lietuva“ pristato teatralizuotą edukacinę programą moksleiviams „Tai margumas mūs šalelės“. Etnografinių regionų metams skirta programa mokiniams pateikiam..

Šią programą galima užsakyti
KILKIM, BROLIAI, SAKALAIS!

KILKIM, BROLIAI, SAKALAIS!

LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO ŠIMTMEČIUI. Kartu su Lietuvos kariuomenės orkestru bei sunkiojo metalo grupė „Thundertale“ sukurta ekspresyvi, uždeganti programa „Kilkim, broliai, sakalais!“ atskleidžia visą Lietuvos didybę istorinių įvykių kontekste. Svarbiausi istoriniai momentai, mūšiai ir euforija iškovojus laisvę perteikia neįkainojamą mūsų krašto nepriklausomybės vertę ir kovos už laisvę skonį. Programa ypatinga ne tik atlikėjų gausa, bet ir muzikinių žan..

Šią programą galima užsakyti