Istoriją kuriame kartu

Pagrindinė ansamblio „Lietuva“ vertybė – gyva istorija. Ji perteikiama aktualiai, šiuolaikiškai ir įkvepiančiai per scenos meną. Jei ir jūs norite, kad šalies istorija išliktų gyva, kad jai būtų suteikta gyvybė, kad turėtume daugiau kuo didžiuotis – prisijunkite.

Perkelti šalies istoriją į sceną nepakanka vien mūsų idėjų ir iniciatyvos – tam reikalingas ir finansinis indėlis. Todėl kviečiame prisidėti prie ansamblio „Lietuva“ kūrybinės misijos bei didžiausių muzikinių-istorinių projektų sukūrimo.

Kartu kviečiame vienytis, jungtis per gyvą ir bendrą mūsų visų istoriją. Vienytis po viena vėliava – Lietuva. Nuo mūsų priklauso, kokią istoriją kursime.

 

 

⦾ PARAMA PER EL. BANKININKYSTĘ

PRISIDĖKITE

⦾ PARAMA PER PAYPAL SISTEMĄ

PRISIDĖKITE

⦾ PARAMA PER EL. PARDUOTUVĘ

EITI Į PARDUOTUVĘ

⦾ RĖMĖJO BILIETAS

ĮSIGYTI

⦾ PARAMA Į SĄSKAITĄ

Paramos gavėjo pavadinimas – Koncertinė įstaiga valstybinis dainų ir šokių ansamblis ,,Lietuva’’
Įmonės kodas: 190755366
Paramos gavėjo sąskaita: LT957300010094867159
Swedbankas
Pervedimo paskirtis: Auginkime vienybės raumenį

NORITE BENDRADARBIAUTI KAIP ORGANIZACIJA?

Susisiekite el. paštu info@ansamblis-lietuva.lt arba tel. nr. +3706 54 46 508

 

SKIRKITE 1,2 PROC. GPM

Netrukus jus kviesime švęsti Baltijos kelio jubiliejų – prisiminti vienybę, kuri mums taip dabar reikalinga. Primename, kiek daug gali nuveikti vienas, iš pažiūros net trapiausias žmogus. Taip buvo su Mažvydu, taip bus su Emilija Pliateryte. Mokomės iš istorijos pamokų, prikeldami sukilimų prieš rusijos imperiją laikotarpį, Vytauto Didžiojo laikus ir dar daugiau.

„Dievai ir žmonės”, „Mažvydas”, „Sakmė apie dovanotą širdį”, „13” – visus mūsų muzikinius spektaklius jungia gyva istorija. Nuo vaiko iki senjoro, lietuviui, žydui, ukrainiečiui ar totoriui, karaimui ar lenkui – visiems, kas Lietuvą ne griauna, o kuria. Auginame vienybės raumenį perkeldami į sceną istoriją, kuria didžiuojamės.

Be jūsų nebūtų mūsų. Mums jūsų reikia – kaip ir jums mūsų, kad prisimintume, kas esame ir iš kur. Mūsų stiprybė išaugusi iš istorijos, tačiau ją perkelti į sceną nepakanka vien mūsų iniciatyvos – tam reikalingas svaresnis finansinis indėlis. Todėl jei ir Jūs norite, kad turėtume daugiau kuo didžiuotis – prisijunkite. Skirkite 1,2 proc. GPM ir taip prisidėkite prie mūsų kūrybinės misijos.

Jūsų palaikymas kainuos tik kelias minutes laiko: https://deklaravimas.vmi.lt/ (paramos gavėjo kodas: 190755366).

 

Create history together

What the ensemble “Lietuva” values most is – live history. It is conveyed in relevant, contemporary and inspiring ways by using performance art. Each of our contributions are valuable in keeping our country‘s history alive, that is why we are inviting you to contribute to our creative mission and the creation of our biggest projects.

⦾ CONTRIBUTE VIA PAYPAL

CLICK HERE

⦾ CONTRIBUTE VIA E-SHOP

CLICK HERE

 

 

⦾ CONTRIBUTE TO THE BANK ACCOUNT

Company name: Koncertinė įstaiga valstybinis dainų ir šokių ansamblis ,,Lietuva’’
Company code: 190755366
Bank account: LT957300010094867159
Bank: Swedbankas
Purpose of the transfer: Let’s grow the muscle of unity

WANT TO CONTRIBUTE AS AN ORGANIZATION?

Contact us: info@ansamblis-lietuva.lt,  +3706 54 46 508