Atšaukiamas šokio spektaklio „Dėdės ir dėdienės“ pavasario turas!

Atšaukiamas šokio spektaklio „Dėdės ir dėdienės“ pavasario turas!
Data:2020-03-30

  Informuojame, kad šiam pavasariui suplanuotas šokio spektaklio „Dėdės ir dėdienės“ turas po Lietuvą yra atšaukiamas. Ansamblis „Lietuva“, kaip ir kitos kultūros įstaigos, yra priverstas stabdyti artimiausius pasirodymus dėl siaučiančios koronaviruso pandemijos ir dar 2 savaitėms pratęsiamo karantino. Kolektyvas taip pat reaguoja į sustiprintas Vyriausybės saugumo priemones ir prisideda prie viruso stabdymo šalyje. 

  Bilietų pirkėjai iki birželio 1 d. gali kreiptis į bilietų platintojus ir susigrąžinti pinigus.  

  Jei bilietai buvo pirkti per Bilietai.lt sistemą, informaciją rasite šioje nuorodoje: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/dedes-ir-dedienes-66648/ 

  Jei bilietai buvo pirkti kultūros centro kasoje, dėl pinigų grąžinimo prašome kreiptis į kultūros centro kasą (pasibaigus karantinui). 

  Pavasarį „Dėdės ir dėdienės“ turėjo aplankyti šiuos miestus: balandžio 17 d. Plungę, balandžio 22 d. Varėną, balandžio 24 d. Jonavą, balandžio 28 d. Tauragę, balandžio 30 d. Uteną ir gegužės 6 d. Vilnių. Šią programą ansamblis „Lietuva“ planuoja perkelti į kitus metus, o naujos datos bus skelbiamos, sekant koronaviruso plitimo tendencijas Lietuvoje.  

  Visa kūrybinė komanda visiems linki sveikatos, o su „Dėdės ir dėdienės“ programa kviečia pasimatyti 2021 metais. 

  Ansamblis „Lietuva“ primena, kad kita programa – muzikinis spektaklis „Mažvydas“ pagal Justiną Marcinkevičių taip pat keičia pasirodymų grafikus ir persikelia į šias rudens datas: rugsėjo 22 ir 23 d. Kaune, spalio 6 d. Panevėžyje, spalio 8 d. Alytuje, spalio 20 d. Marijampolėje, spalio 22 d. Mažeikiuose, spalio 28 d. Klaipėdoje ir lapkričio 19 d. Šiauliuose. 


  Komentarai