Į 2021 m. keliasi vienintelį kartą turėjęs įvykti šokio spektaklis „Dėdės ir dėdienės“ - ansamblis-lietuva.lt

Į 2021 m. keliasi vienintelį kartą turėjęs įvykti šokio spektaklis „Dėdės ir dėdienės“

Į 2021 m. keliasi vienintelį kartą turėjęs įvykti šokio spektaklis „Dėdės ir dėdienės“
Data:2020-11-11
Autorius: Ansamblis Lietuva

Nuoširdžiai apgailestaujame, tačiau dėl karantino tenka perkelti rugsėjo 25 d. / spalio 15 d. / lapkričio 25 d. Vilniuje turėjusį įvykti šokio spektaklį „Dėdės ir dėdienės“.

Spektaklį bus galima išvysti 2021 m. kovo 24 d. 18 val. Šokio teatre, Vilniuje. Į renginį galios visi anksčiau įsigyti bilietai, todėl raginame juos pasilikti. 

Jei Jūsų netenkina nauja spektaklio data, prašome kreiptis el. paštu info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą (prašymą rasite Bilietai.lt svetainėje).

Deja, šiuo laikotarpiu pandemija yra stipresnė, todėl ir mūsų kolektyvui tenka keisti savo repertuarą.

Daugiau informacijos apie spektaklį: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/perkeltas-dedes-ir-dedienes–vilnius-316662

Ansamblis „Lietuva“ nuoširdžiai atsiprašo už sukeltus nepatogumus. Saugokite save ir aplinkinius! Sekite naujienas ansamblio „Lietuva“ soc. tinkluose ir internetinėje svetainėje www.ansamblis-lietuva.lt


Komentarai
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Privatumo politikoje".

Sutinku
X