Virtualus pasimatymas su kanklėmis – ansamblio „Lietuva“ orkestro merginų koncertas

Virtualus pasimatymas su kanklėmis – ansamblio „Lietuva“ orkestro merginų koncertas
Data:2021-03-01
Autorius: Ansamblis Lietuva

Jos žavios, talentingos, ir jų kalba – muzika. Jos moja pavasariui, o pasitinka jį garsais. Kovo 8-ąją praleiskite kartu su ansamblio „Lietuva“ orkestro kanklininkėmis ir programa, skirta specialiai šiam vakarui. Galbūt metas išgirsti kankles kitaip?

Virtualiame koncerte – skirtingų lietuvių ir pasaulio kompozitorių kūriniai. Jei su kanklėmis pasimatote pirmą kartą, nustebsite, kiek daug stilių jos gali apimti. Nors autentiškomis kanklėmis pirmieji grodavo vyrai, šįkart jos – kaip niekad švelnios ir moteriškos.

Koncerto atlikėjos: Birutė Giraitytė, Lijana Venslovienė, Ramunė Rimšienė, Lauryna Labutytė, Eglė Alejūnaitė, Gintarė Želvytė ir Sonata Zavadskytė. Daugiau apie instrumentą bei atliekamus kūrinius pasakos koncerto vedėja Aušra Kiuraitė-Svilainienė.

Ansamblio „Lietuva“ orkestro dirigentas ir vadovas – Egidijus Kaveckas. Meno vadovas – Giedrius Svilainis.

Kovo 8 d. yra Tarptautinė moterų solidarumo diena, minima daugelyje pasaulio šalių ir turinti senas ištakas. 1975 m. Jungtinių Tautų organizacija, simboliškai per Tarptautinius moters metus, šią dieną paminėjo kaip savo pirmąją oficialią tarptautinę moters dieną. Šia proga dažnai primenama apie viso pasaulio moterų socialinius, ekonominius, kultūrinius ar politinius pasiekimus. Dėl savo kilmės Tarptautinė moterų diena minima ir kovoje už lygias vyrų ir moterų teises.

Koncerto pradžia – 19 val. ansamblio „Lietuva“ Facebook paskyroje. Nuoroda į renginį: https://www.facebook.com/events/443810576959653 

 

 

 


Komentarai