fbpx

Programa „Kilkim, broliai, sakalais!“ kartu su „Thundertale“ sugrįžta į Kražių festivalį

Programa „Kilkim, broliai, sakalais!“ kartu su „Thundertale“ sugrįžta į Kražių festivalį
Data:2021-08-06
Autorius: Ansamblis Lietuva

Rugpjūtį, po atviru dangumi bei specialiai Kražių festivaliui atgimsta ekspresyviausia ansamblio „Lietuva“ ir grupės „Thundertale“ programa „Kilkim, broliai, sakalais!“. Paskutinį kartą skambėjęs Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, projektas sugrįžta su dar didesne jėga ir uždegančia aura. Festivalio svečius nustebins žanrų bei kūrinių įvairovė – sunkusis metalas, kariškas pučiamųjų garsas persipins su aranžuota liaudies muzika bei autentišku folkloru, kurio unikalumą atskleis išskirtinio balso atlikėja Rasa Serra.

„Kūnas tiesiog pagaugais eina repetuojant šią programą. Visiškai skirtingų muzikinių žanrų samplaikoje, rodos, atsiskleidžia visa Lietuvos didybė. Tai tarsi parodo kokia stipri ir galinga gali būti mūsų šalis“, – savo įspūdžiais apie programą dalinasi grupės „Thundertale“ lyderis Laurynas Baškys.

Grupė „Thundertale“ kartu su ansamblio „Lietuva“ choru, šokėjais, tautinių instrumentų orkestru bei Lietuvos kariuomenės orkestru atliks žinomiausius savo kūrinius, tarp kurių – „Protėvių valia“, „Užaugs vėl ąžuolai“, „Ūdrio arija“ iš legendinės operos „Pilėnai“, „Kilkim, broliai, sakalais!“, „Švieski, žvaigžde, aukštai“ ir kiti.

Didinga istorija garsėjančiuose Kražiuose muzikinė programa „Kilkim, broliai, sakalais!“ ne tik atgims, bet ir atskleis visą Lietuvos didybę istorinių įvykių kontekste. Svarbiausi istoriniai momentai, mūšiai ir euforija iškovojus laisvę perteikia neįkainojamą mūsų krašto nepriklausomybės vertę ir kovos už laisvę skonį.

Daugiau apie Kražių festivalį: https://www.facebook.com/events/6474041262609675 


Komentarai