fbpx
performer

Renginio data: 2023-12-09

Renginio pradžia: 16:00   Renginio pabaiga: 17:00

Renginio vieta: Rokiškio kultūros centras

Kalėdinė pasaka vaikams „Mikalojaus sapnas“ 2023 m.


Visi tarsi susitarę – Kalėdos stebuklų metas. O kas, jei taip laukiamas stebuklas neįvyksta? Kas, jei gauta dovana nedžiugina, o planai per patį švenčių įkarštį ima ir sugriūva – puodai svyla, darbai neatsitraukia, dar ir pūga už lango kyla, neleidžianti atvykti jūsų artimiesiems?

Ansamblis „Lietuva“ mažuosius kviečia į kalėdinį muzikinį spektaklį „Mikalojaus sapnas“. Kaip ir kasmet, čia iš pasakų atklysta vaikams lengvai atpažįstami personažai, kuriuos įkūnys ansamblio „Lietuva“ atlikėjai – choras, šokėjai ir nacionalinių instrumentų orkestras. Muzikinė pasaka džiugins gyvai atliekama muzika bei žaismingais teatralizuotais pasirodymais, į kuriuos noriai įsitraukia patys žiūrovai.

Mažasis Mikalojus gyvena pasiturinčioje šeimoje, kurioje jis apsuptas žaislų ir daiktų. Mikalojaus tėveliai labai daug dirba, tad berniukas daugiausiai laiko praleidžia su savo jaunute, dar sklandžiai nekalbančia sesute. Kūčių vakarą pakilus audrai paaiškėja, kad jo taip laukiami pusbroliai, su kuriais jis prisigalvoja įvairiausių šunybių, nebeatvyks kartu sutikti švenčių – o tai reiškia pačias nuobodžiausias Kalėdas!

Atėjus vakarui Mikalojus nusprendžia nemiegoti, o laukti Kalėdų senelio, tačiau jo nešamos dovanos Mikalojui nerūpi – žaislai ir taip vos telpa spintoje – šį kartą jis ketina prašyti Senelio stebuklo – tokio, kuris išgelbėtų šias nuobodžias Kalėdas. Vis dėlto, mažajam Mikalojui nepavyksta atsispirti saldžiam miegui ir jis pasineria į keistą sapną, kurio metu Mikalojus išgirsta Šv. Kalėdų paslaptį – tikrasis džiaugsmas aplanko ne gaunant, o duodant. Vos atsikėlęs, mažasis Mikalojus Kalėdų rytą paverčia tikrų tikriausiu stebuklu savo šeimai.

Po spektaklio senelis Kalėda pakvies vaikus autentiškiems advento žaidimams. Ansamblis „Lietuva“ taip siekia ugdyti jaunosios kartos identitetą bei vertybes – tai, su kuo augo mūsų seneliai, tėvai, augome mes ir augs mūsų vaikai. Ansamblio vaikiški spektakliai sulaukia didžiulio populiarumo – čia visada grojama tokiais lietuviškais instrumentais kaip birbynė, kanklės ar skrabalai, šiuolaikiškai paįvairinant tradicinį skambesį. Kalėdinėje pasakoje skambės kompozitorių Juozo Naujalio, Artūro Noviko, Giedriaus Svilainio, Sonatos Tamašauskaitės, Donato Zakaro ir Ēriks Ešenvalds muzika.

Mažieji žiūrovai turės galimybę nusifotografuoti su Kalėdų seneliu bei kitais spektaklio personažais.

Režisierė ir scenarijaus autorė – Giedrė Kriaučionytė-Vosylienė
Scenografė – Berta Bocullaitė
Atlikėjai – valstybinio ansamblio „Lietuva“ nacionalinių instrumentų orkestras, choras ir šokėjai

Data – 2023 m. gruodžio 5-8, 13-15 ir 18-22 d. 10:00 val., 12:30 val. ir 14:30 val.
Vieta – Panerių g. 39, Vilnius
Renginio trukmė – 1 val.
Bilieto kaina – 12 eur.

Šiomis datomis registruojame tik vaikų klases / grupes!

Informacija ir registracija telefonu: +370 677 00 691 arba el. paštu kaledos@ansamblis-lietuva.lt
Po registracijos bilietus galima įsigyti: https://ansamblis-lietuva.lt/parduotuve

Papildomi pasirodymai visiems norintiems vaikučiams su tėveliais:

Gruodžio 16 d. 11 val. ir 13 val. Vilniuje, ansamblio „Lietuva“ patalpose: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/kaledine-pasaka-vaikams-mikalojaus-sapnas-87983/ 

 

Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, o turinys viešinamas socialinėje erdvėje. Jeigu nenorite, kad Jūsų vaikas papultų į užfiksuotus vaizdus, atvykus į renginį apie tai informuokite organizatorius.

Režisierė ir scenarijaus autorė – Giedrė Kriaučionytė-Vosylienė
Scenografė – Berta Bocullaitė
Atlikėjai – valstybinio ansamblio „Lietuva“ nacionalinių instrumentų orkestras, choras ir šokėjai