fbpx
performer

Renginio data: 2023-12-29

Renginio pradžia: 18:00   Renginio pabaiga: 19:15

Renginio vieta: Šilutės kultūros centras

„Mes – Lietuva!“ Naujametis koncertas


Kviečiame pasitikti Naujuosius 2024 metus kartu! Naujamečiu laikotarpiu kasmet džiuginantis ansamblis „Lietuva“ pristato šventinę programą „Mes – Lietuva!“. Šokio ir muzikos koncertas žada ne tik šventinę nuotaiką, bet ir netikėta forma atskleidžiamus kūrinius iš šiuolaikinio, atsinaujinusio ir įvairiapusiško ansamblio repertuaro. Specialiai Naujiesiems metams skirtą programą atliks ansamblio „Lietuva“ choras, šokių grupė ir nacionalinių instrumentų orkestras, pasirodys tokie solistai kaip Ilona Pliavgo, Aistė Benkauskaitė, Martynas Žukauskas, Viktoras Rimša, Ramunė Rimšienė, Greta Frolovaitė, Adam Czaplis ir kiti. Prie atlikėjų prisijungs bei charizmatiškų spalvų įneš kviestinis aktorius ir atlikėjas Giedrius Arbačiauskas.

Naujametis koncertas nustebins tiek ištikimiausius gerbėjus, tiek vertinančius kūrybinius ansamblio eksperimentus. Nuo tautinio žanro, baltiškų motyvų ir dainuojamosios poezijos kūrinių iki šiuolaikinės muzikos ar net elegancija dvelkiančios klasikos – žiūrovai mėgausis skoningu muzikinių žanrų ir stilių pasirinkimu.

Koncertas „Mes – Lietuva!“ apjungs mus visus – programa sava, atpažįstama ir įkvepianti didžiuotis lietuvių autorių kūryba bei unikaliu tautinių instrumentų skambesiu. Dalis šventinių pasirodymų primins tokius ansamblio „Lietuva“ projektus kaip programa su bardais „Dainuoju Tau gyvenimą“, misterijos „Dievai ir žmonės“ ir „Perkūnas“, „Lietuviškos giesmės“ ar net prancūzų klasikos įkvėptas „Bučinys iš Prancūzijos“.

Pakilios emocijos, įspūdingiausi šokiai, teatralizuoti pasirodymai, iki širdies gelmių savos dainos ir daug daugiau – nuotaikingiausioje valstybinio ansamblio „Lietuva“ programoje, pasitinkant Naujuosius!

Ansamblio vadovė – Edita Katauskienė. Meno vadovas – Giedrius Svilainis. Vyr. dirigentas – Egidijus Kaveckas. Režisierė – Giedrė Kriaučionytė-Vosylienė. Vyr. baletmeisterė – Aušra Krasauskaitė. Vyr. chormeisteris – Algimantas Kriūnas.

Valstybinio ansamblio LIETUVA choras, šokėjai ir nacionalinių instrumentų orkestras

Solistai: Giedrius Arbačiauskas, Ilona Pliavgo, Aistė Benkauskaitė, Martynas Žukauskas, Viktoras Rimša, Ramunė Rimšienė, Greta Frolovaitė, Adam Czaplis ir kiti

Ansamblio vadovė – Edita Katauskienė. Meno vadovas – Giedrius Svilainis. Vyr. dirigentas – Egidijus Kaveckas. Režisierė – Giedrė Kriaučionytė-Vosylienė. Vyr. baletmeisterė – Aušra Krasauskaitė. Vyr. chormeisteris – Algimantas Kriūnas