Sakralinės muzikos programa „Jo valia“ ONLINE | Cantate Domino 11.28 - ansamblis-lietuva.lt
performer

Renginio data: 2020-11-28

Renginio pradžia: 19:00   Renginio pabaiga: 20:00

Renginio vieta: „Lituania Cantat“ Youtube transliacijaŠiemet mūsų sakralinė choro ir orkestro programa „Jo valia“ dalyvauja 28-tajame „Cantate Domino“ festivalyje! Taip pat šis festivalis keliasi į virtualią erdvę – šį šeštadienį mūsų koncertą galėsite stebėti tiesioginėje Youtube transliacijoje. Sekite naujienas ir festivalio puslapį!

Facebook renginys: https://www.facebook.com/events/667108483874058 

Youtube: https://youtu.be/8uqhbE-9QzY 

„Cantate Domino“ – vienas seniausių tarptautinių sakralinės muzikos chorų festivalių Lietuvoje, kuris nuo 1992 m. organizuojamas Kaune. Džiaugiamės galėdami tapti šio projekto dalimi, net ir tokiomis virtualiomis aplinkybėmis.Sakralinė programa „Jo valia“


Lietuvių ir pasaulio kompozitorių naujai sukurti bei liaudies instrumentų orkestrui aranžuoti kūriniai, pritaikyti bažnytinei aplinkai. Nors lietuvių liaudies instrumentai dažniau girdimi koncertų salėse, tačiau jų skambesys bažnyčios auroje, dermėje su choru, ypač sakrališkai pakylėja. Nuostabi bažnytinė akustika suteikia kūriniams didingumo, daugiau skambesio ir spalvų.

Šioje programoje skamba lietuvių ir pasaulio kompozitorių naujai sukurti bei liaudies instrumentų orkestrui aranžuoti kūriniai, pritaikyti bažnytinei akustikai.

Koncerto kūriniai –  nuo lietuvių klasiko M.K. Čiurlionio iki šių dienų amerikiečių žinomų kompozitorių, tokių kaip Eric Whitacre arba Patrick Hawes kūrinių aranžuočių. Skamba ir  kompozitoriaus G. Svilainio mišios „Jo valia”. Pastarosios buvo įvertintos muzikos kritikų.

Atlikėjai – Valstybinis ansamblis „Lietuva“

Atlikėjų sudėtis : Liaudies instrumentų orkestras 12-16 atlikėjų, choras 16-22 atlikėjai, 3 solistės, 3 dirigentai. Iš viso: 34-44  atlikėjai.

Programos trukmė:  1 val. be pertraukos.

Informacija ir koncertų užsakymai: kultūros projektų vadovė Marija Tarasova, mob. 8 699 89 89 5, el. paštas: m.tarasova@ansamblis-lietuva.lt

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Privatumo politikoje".

Sutinku
X