fbpx

Svarbi informacija dėl „Mažvydo“ rudens turo!

Svarbi informacija dėl „Mažvydo“ rudens turo!
Data:2020-09-13
Autorius: Ansamblis Lietuva

Su apgailestavimu tenka pranešti apie pokyčius, kuriuos lėmė šalyje susiklosčiusi situacija. „Mažvydo“ spektakliai bus rodomi tik šiuose miestuose: Kaune (09.22-23), Panevėžyje (10.06), Marijampolėje (10.20), Mažeikiuose (10.22), Klaipėdoje (10.28) ir Alytuje (12.08). Taip pat dėl sveikatos problemų gerbiamą Vladą Bagdoną keičia jo kolega Giedrius Arbačiauskas, jau premjeroje atlikęs pagrindinį Mažvydo vaidmenį.

 
Mieli žiūrovai, kurie ketinote spektaklį išvysti Vilkaviškyje, Rokiškyje, Birštone, Utenoje, Kretingoje, Jonavoje, Anykščiuose, Šiauliuose, Ukmergėje ir Vilniuje – mes būtinai pas jus sugrįšime, kai tik sulauksime mums visiems tinkamo meto. Dėl bilietų grąžinimo į spektaklius šiuose miestuose prašome kreiptis į bilietų platintojus.
 
DAR SVARBI INFORMACIJA: dėl renginiuose ribojamo dalyvių kiekio, visi bilietai į ĮVYKSIANČIUS spektaklius yra I Š P A R D U O T I. Tikimės, kad su šiuo projektu pavyks sugrįžti ateityje, o į sales priimti žymiai daugiau žiūrovų. Deja, visoms kultūros įstaigoms tenka išgyventi nelengvas permainas…
 
Sekite naujienas, būkite sveiki ir nepamirškite į renginius atvykti su apsauginėmis veido kaukėmis.
 
Su geriausiais linkėjimais, „Mažvydo“ komanda.
 

Komentarai