fbpx

Tarptautinę frankofonijos dieną minėsime Trakuose su „Bučiniu iš Prancūzijos“

Tarptautinę frankofonijos dieną minėsime Trakuose su „Bučiniu iš Prancūzijos“
Data:2023-03-22
Autorius: Ansamblis Lietuva

Bisous de France! Tokie jau prancūzai, sutinkantys šiltai, įkvepiančiai ir išraiškingomis muzikos bei spalvų natomis. Prancūzų meno kūrėjai savo darbais ir šimtmečius menančiu palikimu stulbina pasaulį, o lietuvių menininkai iki šiol iš jų semiasi subtiliausio kūrybinio pajautimo.

Kovo 26 d. 15 val. kviečiame į koncertą „Bučinys iš Prancūzijos“, skirtą Tarptautinei frankofonijos dienai. Trakų pilies Didžiojoje menėje ansamblis „Lietuva“ pristatys ypatingą staigmeną – G. Bizet, C. Debussy, M. Ravelio ir kitų prancūzų virtuozų kūrinius, atliekamus Lietuvos nacionaliniais instrumentais. Prancūzišku garsų ir spalvų patyrimu kviečia pasimėgauti ansamblio „Lietuva“ orkestras, vadovaujamas vyr. dirigento dr. Egidijaus Kavecko, bei sparčiai kylančios jaunosios kartos operos solistės – sopranas Ilona Pliavgo ir mecosopranas Aistė Benkauskaitė. Žiūrovus nustebins ne tik lietuviškai skambėsiantys „Karmen“, „Arlietė“ ar „Bolero“ – orkestro programą praturtins ir šokio solo atliks Auksinio scenos kryžiaus ir Padėkos kaukės laureatė, ansamblio „Lietuva“ vyr. baletmeisterė Aušra Krasauskaitė.

Kaip pasakytų impresionistai – panirki visu įspūdžiu. Nė nepajusite, kaip šis vakaras nukels tiesiai į Eliziejaus laukus!

KŪRYBINĖ KOMANDA:

Vyr. dirigentas ir orkestro vadovas: dr. Egidijus Kaveckas

Atlikėjai: valstybinio dainų ir šokių ansamblio „Lietuva“ orkestras

Solistės: Ilona Pliavgo (sopranas), Aistė Benkauskaitė (mecosopranas), Rūta Raginytė (lumzdelis)

Šokio solo: Aušra Krasauskaitė

Aranžuotojai: Rūta Raginytė, Arvydas Jankus, Viktoras Rimša

BILIETAI:

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/bucinys-is-prancuzijos-385759/


Komentarai