Tėvo dienos progą paminėjome kartu su akcija „Mano tėtis stiprus“ - ansamblis-lietuva.lt

Tėvo dienos progą paminėjome kartu su akcija „Mano tėtis stiprus“

Tėvo dienos progą paminėjome kartu su akcija „Mano tėtis stiprus“
Data:2020-06-08
Autorius: Ansamblis Lietuva

Birželio mėnesį pasaulis yra paskelbęs vyrų sveikatos mėnesiu. Tėvo dienos proga socialinės akcijos „Mano tėtis stiprus“ organizatoriai – Nacionalinis vėžio institutas, Lietuvos onkologų draugija bei Medicininės informacijos centras – kartu su informaciniais partneriais Delfi TV padovanojo galimybę per televizijos ekranus išvysti unikalią valstybinio ansamblio „Lietuva“ misteriją „Dievai ir žmonės“ – spektaklis prisidėjo prie gyvybiškai svarbios projekto misijos.

Birželio 7 d. 18 val. įvykusios transliacijos metu buvo renkamos lėšos prostatos vėžio prevencijai ir gydymui. Kaip teigia organizatoriai, „sudėtingu COVID-19 karantino laikotarpiu sunkus išbandymas teko mums visiems, tačiau dar sunkesnis – gydytojams, slaugytojams ir… mūsų tėčiams. Kai kurie iš jų yra senyvo amžiaus, kai kurie kenčia nuo ligų. Prostatos vėžys – dažniausia vyrų onkologinė liga, o Lietuvos vyrai ja serga dažniau nei kitų Europos šalių gyventojai.“

Nacionaliniam vėžio institutui parama renkama nuo birželio 4 d. specialiais akcijos numeriais – 1418 – 3 Eur, o 1416 – 5 Eur.

Daugiau informacijos apie akciją: https://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-tv/prasideda-speciali-prostatos-vezio-prevencijai-ir-gydymui-skirta-akcija-mano-tetis-stiprus.d?id=84451171

Misterija „Dievai ir žmonės“

Paramos spektaklis. Misterija „Dievai ir žmonės“

Paramos spektaklis. Misterija „Dievai ir žmonės“

Posted by DELFI.lt on 2020 m. birželio 7 d., sekmadienis

 


Komentarai
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Privatumo politikoje".

Sutinku
X