Turui po Lietuvą ruošiasi Gala koncertas kartu su Giedriumi Arbačiausku

Turui po Lietuvą ruošiasi Gala koncertas kartu su Giedriumi Arbačiausku
Data:2023-01-24
Autorius: Ansamblis Lietuva

Metas šiltam, džiaugsmingam, muzikiniais žanrais ir laikmečiais spalvingam pasimatymui! Ansamblis „Lietuva“ pristato naujausio repertuaro geriausių kūrinių gala koncertą „Mes – Lietuva!“. Šokio ir muzikos programa žada ne tik pakilią nuotaiką, bet ir netikėta forma atskleidžiamus kūrinius iš šiuolaikinio, atsinaujinusio ir įvairiapusiško ansamblio repertuaro.

Gražiausius pasirodymus dovanos ansamblio „Lietuva“ choras, šokių grupė ir nacionalinių instrumentų orkestras, o prie atlikėjų prisijungs bei charizmatiškų spalvų įneš kviestinis aktorius ir atlikėjas Giedrius Arbačiauskas.

Muzikinis vakaras nustebins tiek ilgamečius gerbėjus, tiek vertinančius kūrybinius ansamblio eksperimentus. Nuo tautinio žanro, baltiškų motyvų ir dainuojamosios poezijos kūrinių iki šiuolaikinės muzikos ar net elegancija dvelkiančios klasikos – žiūrovai mėgausis skoningu muzikinių žanrų ir stilių pasirinkimu.

Net išrankiausieji kitu žvilgsniu pažvelgs į ansamblį, kuris kaip niekad veržlus, nuolat kintantis, bet kartu puoselėjantis mūsų gyvą istoriją ir vertybes.

Gala koncertas „Mes – Lietuva!“ apjungs mus visus – programa sava, atpažįstama ir įkvepianti didžiuotis lietuvių autorių kūryba bei unikaliu tautinių instrumentų skambesiu. Dalis pasirodymų primins tokius ansamblio „Lietuva“ projektus kaip koliažinė opera „Mažvydas“, muzikinė drama „Sakmė apie dovanotą širdį“, misterijos „Dievai ir žmonės“ ir „Perkūnas“, programa su bardais „Dainuoju Tau gyvenimą“, šokio spektaklis „Dėdės ir dėdienės“ ar net prancūzų klasikos įkvėptas „Bučinys iš Prancūzijos“. Išskirtinius pasirodymus surengs ansamblio „Lietuva“  solistai ir šaunusis birbynių kvartetas.

Džiugios emocijos, įspūdingiausi šokiai, teatralizuoti pasirodymai, iki širdies gelmių savos dainos ir daug daugiau – nuotaikingiausioje valstybinio ansamblio „Lietuva“ programoje!

 

Atlikėjai: valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“

Solistai: Giedrius Arbačiauskas, sopranas Ilona Pliavgo, šokėjai Greta Frolovaitė, Adam Czaplis, Neringa Šatrauskaitė, Vadimas Krupeninas, birbynių kvarteto nariai Arvydas Jankus, Viktoras Rimša, Algirdas Jedemskij, Jokūbas Vaitelė

 

Režisierė: Giedrė Kriaučionytė

Meno vadovas: Giedrius Svilainis

Vyr. dirigentas: Egidijus Kaveckas

Vyr. baletmeisterė: Aušra Krasauskaitė

Vyr. chormeisteris: Algimantas Kriūnas

Ansamblio vadovė: Edita Katauskienė

 

Turas po Lietuvą:

Vasario 1 d. Ignalinos kultūros centre

Vasario 3 d. Kretingos kultūros centre

Vasario 8 d. Anykščių kultūros centre

Vasario 10 d. Pasvalio kultūros centre

Vasario 17 d. Marijampolės kultūros centre

 

Bilietus platina:

Bilietai.lt https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/mes-lietuva-gala-koncertas-82459/ 

Ticketmarket.lt https://www.ticketmarket.lt/ 

 


Komentarai