Valstybinis ansamblis „Lietuva“ jungiasi prie iniciatyvos „Ačiū, Lietuva“

Valstybinis ansamblis „Lietuva“ jungiasi prie iniciatyvos „Ačiū, Lietuva“
Data:2020-05-29
Autorius: Ansamblis Lietuva

Birželio 1 d. visoje šalyje įvyks visuotinė akcija „Ačiū, Lietuva“, kuria bus dėkojama Lietuvos žmonėms už sėkmingai įveiktą pirmąją COVID-19 bangą ir raginama išlaikyti susitelkimą bei viltį, kad ryžtingai būtų įveikti ir kiti ateityje dar laukiantys iššūkiai.

Birželio 1 d. 17.00 val. akcija „Ačiū, Lietuva!“ nuskambės muzikos garsais visoje šalyje: miestų ir miestelių skveruose, aikštėse ar parkuose, ant administracinių ir kultūros įstaigų stogų.

Valstybinis ansamblis „Lietuva“ jungiasi prie šios iniciatyvos ir savo pasirodymą surengs Vilniuje, prie Lietuvos nacionalinio muziejaus (šalia Mindaugo paminklo). Skambės kūriniai iš muzikinio spektaklio „Mažvydas“ , o kartu šiame koncerte dalyvaus ir mūsų mylimas kolega Giedrius Arbačiauskas.

Primintina, kad dėl karantino režimo reikalavimų renginiuose būtina laikytis saugaus atstumo, atvirose erdvėse nuo birželio 1 d. negali būti daugiau nei 300 žmonių.

Iki pasimatymo!

Galerija:


Komentarai
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Privatumo politikoje".

Sutinku
X