#

Pramoginės-edukacinės laidelės vaikams „Tada ir dabar“

Ansamblis „Lietuva“ mažiesiems žiūrovams pristato naują laidų ciklą „Tada ir dabar“. Tai dviejų herojų – Vyčio ir jo išmanaus draugo DI – nuotaikinga kelionė laiku, kurioje vaikai susipažins su ano laikmečio bendraamžių laisvalaikiu, pomėgiais ir tradicijomis, o vėliau juos šmaikščiai palygins šių dienų kontekste.Programos aprašymas

Ansamblis „Lietuva“ mažiesiems žiūrovams pristato naują laidų ciklą „Tada ir dabar“. Tai dviejų herojų – Vyčio ir jo išmanaus draugo DI – nuotaikinga kelionė laiku, kurioje vaikai susipažins su ano laikmečio bendraamžių laisvalaikiu, pomėgiais ir tradicijomis, o vėliau juos šmaikščiai palygins šių dienų kontekste. Tai, kas kadaise buvo populiaru, šiandien atranda naujas formas: nuo medinių žaislų iki kompiuterinių technologijų, nuo lietuvių liaudies šokių iki socialinėse platformose paplitusių „Tiktok“ madų, nuo senovėje pasigaminamų iki šiuolaikinių krepšinio kamuolių ir t.t.

Pramoginės-edukacinės laidelės „Tada ir dabar“ – smagus ir interaktyvus būdas jaunajai kartai pažinti tautosaką ir senovės lietuvių papročius. Juk daugeliui mūsų vis dar nežinoma, kuo lietuviai gyveno seniau ir kaip pasikeitė jų gyvenimas šiandien.

Smalsiausių bei aktyviausių žiūrovų lauks virtualūs konkursai ir firminiai projekto prizai.

Visos „Tada ir dabar“ laidos yra pritaikytos klausos negalią turintiems vaikams. 

SEKITE LAIDAS IR NAUJIENAS:

Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=yGCv-R5XA7o 

Facebook: https://www.facebook.com/tadairdabar/ 

Instagram: https://www.instagram.com/vytis_tadairdabar/

Tiktok: https://vm.tiktok.com/ZS95bKd4/ 

 

 

„Labas! Esu Vytis – smalsus ir viską tyrinėjantis jaunuolis. Džiaugiuosi, jog čia užsukai, nes turiu tau tieeek daaaug  papasakoti!

Įsivaizduok, jeigu su laiko mašina kartu galėtume pasinerti į nuotykį. Kas ten mūsų lauktų, toj gilioj praeity? Mano išmanus ir geras draugas DI sako, kad prieš 300 metų Lietuvoje vaikai klausė visai kitokią muziką, turėjo begalę medinių žaislų, vietoj sportbačių bėgiojo basi ir svarbiausia – neturėjo nieko panašaus į „Tiktok‘ą“! Iš tikrųjų DI teisus: TADA mūsų bendraamžiai gyveno kiek kitaip. Jie net nenutuokė, kaip jų gyvenimas atrodytų… DABAR.

Ar ir tu esi toks smalsus, kaip aš? Prenumeruok šį kanalą ir žiūrėk naujas mano laideles! Kviesk šeimą ir draugus prie ekranų, nes mūsų laukia smagi ir nuotaikinga kelionė į praeitį!“

 

LAIDOS:

1 laida: https://youtu.be/JyvWnfLWH0w PAGRINDINIS HEROJUS – Modestas Jančiulis (Vytis)

LAIDOS KŪRĖJAI: Ansamblis „Lietuva“.

LAIDOS PARTNERIAI:

Vilniaus lopšelis-darželis „Užupiukas“

Lietuvos šeimų, auginančių kurčius ir neprigirdinčius vaikus, bendrija PAGAVA

Vilnius International Meridian School

Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas

Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokykla

Kompozitorius Aras Žvirblys

 

PROJEKTĄ FINANSUOJA: Lietuvos kultūros taryba.

Šiuo metu nėra jokių renginių su šia programa

Visos programos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Privatumo politikoje".

Sutinku
X