Programos – Valstybinis ansamblis LIETUVA
Revolution Slider Error: The slide is not initialized!!!
Kalėdinė „Žiemos pasaka“ vaikams
04.10.2020

Kalėdinė „Žiemos pas...

Posted by marija

Ansamblio „Lietuva“ programa mažiesiems šiemet – rekordinė Valstybinis dainų ir šokių ansamblis „Lietuva“ šiemet mažiesiems savo žiūrovams pristatė muzikinį k..

Edukacinė programa „Metų šventės“
01.03.2017

Edukacinė programa „Me...

Posted by marija

Jau tradicija tapę ansamblio edukaciniai renginiai vaikams šiemet kviečia susipažinti su lietuviškų metų švenčių tradicijomis. Vaikai per interaktyvią veiklą susipažin..

Ansamblio birbynių kvinteto programa
04.10.2020

Ansamblio birbynių kvint...

Posted by marija

Tai linksmų liaudiškų kūrinių programa, kurioje skamba linksmiausios polkos, valsai ir kitos liaudies dainos, atliekamos tik birbynių kvinteto arba kartu su pritariančiais s..

„Jo valia“ (sakralinė programa)
04.10.2020

„Jo valia“ (sakralin...

Posted by marija

Šioje programoje skamba lietuvių ir pasaulio kompozitorių naujai sukurti bei liaudies instrumentų orkestrui aranžuoti kūriniai, pritaikyti bažnytinei akustikai. Koncerto kū..

„Švęskime laisvę!“
04.10.2020

„Švęskime laisvę!“

Posted by marija

Minint Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetį savo pajėgas sujungė du veržlūs ir profesionalūs kolektyvai – savo veidą ką tik atnaujinęs Valstybinis ansamblis „Lie..

„Legenda apie Pilėnus“
04.10.2020

„Legenda apie Pilėnus...

Posted by marija

Muzikinė drama pagal Vytauto Klovos operą „Pilėnai“ Pagrindinius vaidmenis atlieka ilgamečiai ansamblio draugai, žymūs operos solistai – Liudas Mikalauskas, Ramūnas Ur..

Klasikinės muzikos koncertas tautiniais instrumentais „Kartų simfonija“
04.10.2020

Klasikinės muzikos konce...

Posted by marija

Įsivaizduokite: simfonijoje arfos partiją pakeičia kanklės, o vietoje fleitų ir obojų groja lietuviški lumzdeliai, smuikus ir pučiamuosius atstoja liaudiškos birbynės, o ..